Kim jesteśmy

Jesteśmy dostawcą usług internetowych na rynku telekomunikacyjnym.

Jesteśmy firmą działającą w branży telekomunikacyjnej. Od 2004 roku działamy na lokalnym i ogólnopolskim rynku dostarczając usługi telekomunikacyjne. Od samego początku działalności, jedną z naszych głównych wartości było zadowolenie naszych klientów, co staramy się realizować przede wszystkim poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych, jak też wsparcia technicznego. Dzięki temu, że posiadamy wiedzę i doświadczenie z wielu różnych obszarów, możemy w kompleksowy sposób realizować potrzeby naszych klientów oraz przygotowywać nieszablonowe rozwiązania.

strategia
Szukasz szybkiego łącza szerokopasmowego bez opłat za dzierżawę linii? Nie szukaj dalej!
technologia
Oferujemy szybki Internet w technologi FTTH (Fiber To The Home). Najlepsze prędkości, zerowe opóźnienia. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy dla Ciebie plan.
rozwiązania
Nasze nowoczesne podejście sprawia, że jesteśmy liderem na rodzimym rynku. Z nami masz wręcz nieograniczone możliwości.

Dlaczego warto wybrać nas

najszybsza prędkość

Z nami nie zwolnisz. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości łączu, szybkiej prędkości oraz zerowym opóźnieniu to dobrze trafiłeś.

Instalacja urządzeń i oprogramowania

Dla Twojej wygody nasi specjaliści dostarczą pod dany adres sprzęt, zamontują i wgrają najlepsze sterowniki.

serwis

Gdybyś miał problem z połączeniem sieciowym skontaktuj się z naszą infolinią. Rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości, a w razie potrzeby przyślemy techników.